Rzodkiewkowa

Domy wielorodzinne na sprzedaż

Komfortowe domy
z funkcjonalnym i przestronnym wnętrzem

Domy Szczepankowo to kameralna inwestycja, która składa się z trzech budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami, bardzo atrakcyjnie położonymi względem stron świata.

Domy wykonane są bardzo starannie i z wysokiej jakości materiałów budowlanych.
Każdy z budynków został zaprojektowany tak, by funkcjonalny układ pomieszczeń pozwalał na optymalne wykorzystanie ich powierzchni. Ponadto piękne, panoramiczne okna typu HST doskonale doświetlają wnętrza i sprawiają, że wydają się one jeszcze bardziej przestronne.

Każdy lokal posiada: ogrodzony i dający komfort ogród, garaż z bramą garażową z napędem elektrycznym, wykonany z kostki brukowej taras, wejście oraz wjazd na posesję.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest również jej usytuowanie - w cichej i spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum Poznania i w niedalekiej odległości od usługowo-handlowej części Szczepankowa.

Lokalizacja
Szczepankowo, Poznań
Termin realizacji
2023
Charakterystyka
Dom jednorodzinny
Zadzwoń i zapytaj o cenę +48 730 10 09 08

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji Rzodkiewkowa. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

Zapytaj dewelopera

Wybierz swój dom

Lokal Działka Powierzchnia Do pobrania Dostępność Cena
Lokal 7/1 Działka 580,00 m2 Powierzchnia 144,00 m2 Rzut lokalu Sprzedane Zapytaj o cenę
Lokal 7/2 Działka 577,00 m2 Powierzchnia 144,00 m2 Rzut lokalu Sprzedane Zapytaj o cenę
Lokal 11/1 Działka 470,00 m2 Powierzchnia 144,00 m2 Rzut lokalu Sprzedane Zapytaj o cenę
Lokal 11/2 Działka 574,00 m2 Powierzchnia 144,00 m2 Rzut lokalu Sprzedane Zapytaj o cenę
Lokal 15/1 Działka 428,00 m2 Powierzchnia 144,00 m2 Rzut lokalu Sprzedane Zapytaj o cenę
Lokal 15/2 Działka 415,00 m2 Powierzchnia 144,00 m2 Rzut lokalu Sprzedane Zapytaj o cenę

Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Umeblowanie pomieszczeń ma charakter poglądowy ilustrujący gabaryty przestrzeni i nie stanowi oferty handlowej.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest MAŃKOWSKI Deweloper Sp. k. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.